Dodaj Dobrą Markę do ulubionych Reklama w DM RSS

Strona glówna Dobrej Marki

PRZYJACIELE DM

Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna

Kuchenne trio na każdą okazję – piekarniki kompaktowe z linii Platinium marki De Dietrich

Kuchenne trio na każdą okazję – piekarniki kompaktowe z linii Platinium marki De Dietrich

Gotowanie to sztuka improwizacji – nietypowego łączenia smaków i technik kulinarnych czy oryginalnego komponowania przypraw i dodatków. Kolekcja piekarników kompaktowych z linii Platinium marki De Dietrich, przeznaczonych do tradycyjnego pieczenia, gotowania na parze lub z wykorzystaniem mikrofal, pobudza kulinarną wyobraźnię i zachęca do podejmowania nowych kuchennych wyzwań.

 

Kolekcję piekarników kompaktowych z linii Platinium marki De Dietrich, o barwie chłodnej, eleganckiej stali nierdzewnej tworzą: model do gotowania na parze DOV1145X, piekarnik z mikrofalami DME1140X oraz kuchenka mikrofalowa DME1135X. Najwyższej jakości urządzenia, pełne zaawansowanych technologicznie rozwiązań, pozwalają przyrządzać zarówno lekkie, szybkie potrawy, jak i wyszukane kompozycje dań. Dzięki ośmiu funkcjom gotowania na parze, w które zaopatrzono piekarnik DOV1145X, możemy przygotować zdrowe, niskokaloryczne, pełne wartości odżywczych posiłki. Wnętrze urządzenia wykonane jest ze stali nierdzewnej i zawiera wyjmowany zbiornik na wodę. Piekarnik z mikrofalami DME1140X, o pojemności 40 litrów, umożliwia pieczenie potraw jak w klasycznym piekarniku, a dodatkowo posiada 11 programów pieczenia w elektronicznej Książce Kucharskiej. Model oferuje cztery tryby przygotowywania dań, w tym 2 mieszane: grill + mikrofale oraz temoobieg + mikrofale. Szybkie przyrządzanie różnorodnych potraw zapewnia kuchenka mikrofalowa DME1135X, wyposażona w mikrofale o mocy 1000W z system emisji Quattro. Urządzenie umożliwia gotowanie na dwóch poziomach oraz szybkie odmrażanie, dzięki programowi „Speed Defrost”.

W pełni komfortową i swobodną obsługę piekarników zapewniają wyświetlacze z podświetlanymi pokrętłami Twin HIFI oraz przyciskami dotykowymi. Wszystkie urządzenia posiadają kompaktowe wymiary m.in. wysokość 45 cm, dzięki czemu mogą być ze sobą dowolnie zestawiane, w zabudowie pionowej lub poziomej.

 

Autor:   De Dietrich

Data publikacji:   23 maj 2013r.

WWW:   http://www.de-dietrich.pl

Oceń artykuł:
Jeszcze nie głosowano na ten artykuł.
Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna